تبلیغات
khanwars fans - مرحله اول ثبت نام , قوم ، مکان
دوستی توصیه می کرد در ایران نباید نماز را اول وقت یا آخر وقت خواند استدلال جالب این دوستمان هم این بود که تعدار نمار خوانها در ایران در اول و آخر وقت بسیار است پس امکان دارد درحجم بالا ارسال اطلاعات به درگاه ملکوت مشکل پیش بیاید و بیتی پس و پیش شود. از شوخی که بگذریم معمولا دوستان به محض شروع سریعا اقدام به ثبت نام می کنند اما با توجه به اینکه در هنگام ثبت نام قلعه های شما به ترتیب در هر چهار قسمت سرور از مرکز به گوشه پرمی شوندپس مطمئنا احتمال اینکه با ثبت نام بلافاصله در میان انبوه قلعه های مدعی قرار بگیرید وجود دارد اینکار ممکن است موجب شود شما چند ساعت از افرادی که در همان بدو شروع ثبت نام کرده اند عقب بیفتید اما مطمئن باشید هرچه قلعه شما از بزن بزن نقاط مرکزی نقشه دور تر باشد مجال بیشتری برای رشد ویا پیشرفت خواهید داشت. البته حتما زمانی را انتخاب کنید که می دانید می توانید برای پیشرفت های اولیه وقت بگذارید.
توصیه شماره یک :   برای اولین بار کمی حوصله بخرج دهید اما زمانی وارد شودی که وقت مناسب برای انجام کارهای ابتدایی را داشته باشید.

اما نکته مهمتر در شروع بازی انتخاب قوم مورد نظر است هر قوم در این بازی دارای شرایط و مزایای است که با شناخت آنها و استفاده از آنها براحتی میتوانید برتری های خیره کننده ای بدست آورید.مهمترین عاملی که شاید در انتخاب قوم می تواند موثر باشد سرعت سروری است که دارید در آن بازی می کنید من سعی می کنم در اینجا فهرست مختصری از مزایای هرقوم و یگان ویژه آن بیاورم تا دوستان بتوانند دید روشنی از این مسئله داشته باشند.

اعراب

  • +10% سود غذا
  • 10% پیاده نظام ارزانتر
  • امتیازات تجارت - تاجرها می توانند تا 10 % منابع بیشتر را حمل کنند. (1100 و برای دیگر اقوام 1000) ، ضریب داخلی بازار 03. (02. برای دیگر اقوام ) ، به این معنا که با بازارهای سطح بالا آنها میتوانند 100 واحد را با 75 واحد تجارت کنند(برای بقیه اقوام 100 واحد با 50 تا). همچنین تعداد پیشنهادات بیشتر در بازار ، دیگر اقوام در مرحله اول بازار میتوانند 3 پیشنهاد بدهند و یکی دیگر در هر 5 مرحله( یعنی 4 پیشنهاد در مرحله 6، 5تا در مرحله 10 و ...) . با این امتیاز موجود،آنها یک پیشنهاد دیگر در هر 4 مرحله خواهند داشت، که یعنی ماکزیمم 10 پیشنهاد تا مرحله 10.

بدور از هرگونه تعصبی این قوم قوم محبوب خود من است  که کارایی بسیار زیادی بخصوص در جنگ دارد البته استفاده از این قوم در سروهای با سرعت معمولی اصلا  توصیه نمیشود
  اما مزایای این قوم چیست
        دو مزیت اول یعنی تولید غذای بیشتر و پیاده نظام ارزانتر که نیازی به شرح ندارد هرچند اگر بجای غذا و پیاده نظام مثلا طلا و سواره نظام بود که دیگه حرف نداشت اما مزیت سوم چیست.
در بازی بسار پیش می آید که شما نیاز به ارسال منابع بین قلعه های خودتان یا حتی تبدیل منابع از نوعی به نوع دیگر داشته باشید همانطور که در شرح آمده است این مزیت قوم  عرب بسیار به کار شما خواهد آمد  و مهمتر اینکه در اقوامی که این مزیت را ندارند مثلا برای بدست آوردن 1000 تا طلا در بازار داخلی باید 2000 واحد از سایر منابع را حراج کنید اما همین مقدار در قوم عرب بجای 1000 واحد 1500 واحد طلا به شما تقدیم می کند که در شرایط حساس بسیار کمک کننده است البته این اعداد و ارقام برای وقتی است که بازار شما در بالا ترین حد خود باشد.
مزیت دیگر قوم عرب داشتن یگان خاص پیاده نظام عرب است. این یگان اولا سرعت خوبی دارد و دوما به مهارت بخت و اقبال شما در بازی  امتیاز میدهد با 120عدد از این یگان شما 20درصد مهارت بخت اقبال خواهید داشت کهدر واقع فقط خان دیگری از همین قوم و با همین تعداد دارای بخت و اقبال مساوی
برای برد در مقابل شما خواهد بود و سایر خانها و اقوام حداکثر 15 درصد آنهم در شرایطی که امتیاز بخت اقبال آنها استاد باشند خواهند بود. هرچند عوامل زیادی در پیروزی در جنگ موثرند اما بخت و اقبال اگر بیشتر سهم نداشته باشد مثلما کمتر هم ندارد. این قوم به درد سرورهای با سرعت معمولی نمی خورد چون تا شما بقصر برسید و سرباز پیاده تولید کنید احتمالا سختی های زیادی خواهید کشید.
 
درصد بخت اقبال با داشتن قصر سطح 3 معادل 22 خواهد بود
بلغار ها
  • +10% سود از طلا;
  • 10% کمانداران ارزانتر;
  • امکان مداوای سربازان مجروح زمانی که تعداد آنها به 150 نفر می رسد (برای بقیه اقوام 200 نفر می باشد).
   ضرب المثل قدیمی کدخدا رو ببین ده رو بچاپ فقط در ایران کاربرد ندارد بلکه در بلغارستان هم طرفداران زیادی دارد . حالا اگر بازیی در کشور بلغارستان تولید شده بود و در این بازی قوم بلغار جزو بهترین ها بود جای تعجب ندارد.
10 درصد طلای بیشتر و کماندار ارزانتر دل هرکسی را آب می کند اما برتری محسوس این قوم که به ویژه در سرورهای با سرعت معمولی شاهکاره امکان پاکسازی از 150 نفر به بالاست که واقعا عصای دست خواهد بود. در مزیت پاکسازی همین بس که تقریبا تمامی بزرگان بازی از مراحل ابتدایی به بعد هیچ رقمی را برای ساخت پیاده نظام هزینه نمی کنند بلکه تمام پیاده نظام مورد نیاز خود را از را پاکسازی بدست می آورند.
اما یگان وپژه این قوم هم داستان خاص خودش را دارد
به طبیبان به این صورت امتیاز می دهد: +0.1% در واحد تا حداکثر 8%مهارت طبیب در هنگام جنگ و پس از پایان هر مرحله به نصبت درصد تعدادی از نیروهای شما را دوباره مداوا کرده و به جنگ برمیگرداند که نقش مهمی در جنگهای با نفرات و قدرت مساوی دارد و در کل هرچند مهارت یگانهای ویژه با مهارت قهرمان جمع نمی شود اما در این مورد خاص اگر مهارت طبیب شما استاد باشد به تعدا کافی کشیش هم بهمراه خود داشته باشید این دو با هم جمع شده و در نهایت درصد خیره کننده 17 را به شما تقدیم می کند(اصلا هم پارتی بازی نبوده :دی )
این درصد با قصر سطح 4 به 21 درصد میرسد