تبلیغات
khanwars fans - مهارتها و نحوه استفاده از آنها
سه شنبه 25 خرداد 1389

مهارتها و نحوه استفاده از آنها

   نوشته شده توسط: مهران ربانی    نوع مطلب :آموزش ،

با اجازه دوست عزیز Syrex

نیازمند اضافه کردن چه مهارت هایی هستید ؟
هر قوم برای خود یک سری مهارت ها داره . به طور مثال مهارت آلمان ها در داشتن جنگجویان قوی است به طوری که با داشتن مقداری یگان شوالیه توتنی ( که بعد از ساخت قصر می توانید آنا را بسازید ) می توانید تا 50 درصد به مهارت جتگجویی خود بیافزایید.

اما این چه ربطی به مهارت ها داشت ؟ خدمتتان عرض خواهیم کرد .
هر شوالیه توتنی قادر است 1% به مهارت جنگجویی اضافه کند و حداکثر این مهارت تا 50% قابل افزایش است . پس شما با 50شوالیه توتنی می توانید قدرت جنگ جویان خود را افزایش دهید . اما در قسمت مهارت ها نیز مهارت جتگجویی نیز وجود دارد که در درجه استادی قادر است تا 30% به مهارت فوق اضاف کند .

اما باید توجه کنید که هیچ گاه بالاتر از 150% نخواهد رفت . یعنی اگر شما مهارت فوق را تا در جه استادی رسانده باشید و 50 شوالیه توتنی هم با خود ببرید این قدرت تا 180% نخواهد رسید و همان 150% خواهد ماند .

پس بهتر است قوم هایی که یگان های خاص آنها مهارتی دارند از اضافه کردن مهارت های مربوطه در قسمت "قهرمان" پرهیز کنند .

به طور مثال آلمان ها نیازی نیست مهارت جنگچویی خود را به درجات بالاتر ببرند . یا پارس های نیازی نیست مهارت دفاع خود را افزایش دهند و می توانند امتیازات فوق را بین مهارت های دیگر تقسیم کرده و با یگان های خاص خود به حداکثر امتیاز خود در این سطح برسند .

--------------------مثال 1 ----------------------

الان این رو نگاه کنید مدافع با یگان خاص گارد مخصوص می تونست تا 35% به قدرت دفاع خودش اضافه کنه . به ازا هر یگان مخصوص هم نیم % به نیرو هاش اضافه میشد . یعنی با 70 تا می تونه به سقف اش برسه اما در گزارش زیر :همونطور که می بینید مهارت " دفاع " مدافع روی 10% است .
این طرف با خودش هم 219 تا یگان خاص داشت ( یعنی 149 تا بیشتر ) اما همونطور که در کادر سبز می بینید حداکثر همون چیزی هست که ذکر شده ( 35% ) و وقتی مهارت مدافع روی 10% بوده ، بیشتر از 25% به یگان های خاص اش نداده .--------------------مثال 2 ----------------------

این هم یه گزارش جنگ دیگه . مهاجم با یگان توتنی میتونه تا 50% اضافه کنه . با احتساب اینکه هر یگان خاص اش 1% به مهارت اش اضافه میکنه ( و این به جای 50 تا با خودش 200 تا برده !!! ) باید 50+5 درصد بهش نیرو میداده که نداده . چون سقف داره و 5 درصد به مهارت و 45درصد به یگان های خاص اش داده :
الان این رو نگاه کنید مدافع با یگان خاص گارد مخصوص می تونست تا 35% به قدرت دفاع خودش اضافه کنه . به ازا هر یگان مخصوص هم نیم % به نیرو هاش اضافه میشد . یعنی با 70 تا می تونه به سقف اش برسه اما در گزارش زیر :همونطور که می بینید مهارت " دفاع " مدافع روی 10% است .
این طرف با خودش هم 219 تا یگان خاص داشت ( یعنی 149 تا بیشتر ) اما همونطور که در کادر سبز می بینید حداکثر همون چیزی هست که ذکر شده ( 35% ) و وقتی مهارت مدافع روی 10% بوده ، بیشتر از 25% به یگان های خاص اش نداده .

--------------------------------------------------